Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone 23 Nisan Hediyesi 2020

Spread the love

Vodafone 23 Nisan Hediyesi 2020

Vodafone hiçbir özel günde sizleri yalnız bırakmıyor ve bu yıl çocuklara birbirinden farklı sürprizler hazırlıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yıl dönümüne özel olarak kampanyasını açıkladı. Tüm kullanıcıların yararlanabileceği kampanya şartları oldukça kolay. Bu yıl çocukları sevindirecek olan Vodafone, bir çocuk tebessümü dünyaya değer bakış açısıyla hareket ediyor.

Vodafone 23 Nisan Bedava İnternet

Vodafone kullanıcılarına özel, faturalı ya da faturasız hat sahiplerine ayrım yapmaksızın sürpriz Vodafone 23 Nisan bedava internet paketi sunuyor. Vodafone 23 Nisan’a özel paketin içinde neler yok ki? Her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 5000 SMS imkânı ve 1 GB bedava internet gibi avantajlı hediyeler sunuyor. İster eğitim için ister uzaktaki sevdiklerinde konuşmak için kullanabileceğiniz kampanya ile çocuğunuzla sürekli irtibatta olacaksınız.

Vodafone 23 Nisan Hediyesi 2020

Vodafone 23 Nisan Bedava İnternete Nasıl Başvurulur?

Vodafone kullanıcılarına özel daha hızlı hizmet verebilmek adına Vodafone Yanımda uygulamasını geliştirdi. Tüm kampanyalara olduğu gibi 23 Nisan’a özel kampanya için Vodafone Yanımda Uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz yeterli. Gerekli bilgileri girdikten sonra kampanyalar kısmından bu özel kampanyaya ulaşabileceksiniz.

Vodafone 23 Nisan Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

23 Nisan için oluşturulan kampanyada, Vodafone 23 Nisan bedava internet kazandığınızda 23 Nisan 2020 tarihi itibariyle kullanabiliyorsunuz. Uzaktan eğitim ve diğer sunduğu sürpriz hizmetler ile kullanıcısını şaşırtmaya devam eden Vodafone, bu sefer çocukların gönlünü kazanıyor. Az konuşma, çok icraat bilinci ile kullanıcılarını devamlı olarak düşünüyor. İhtiyaç duyulan tüm talepleri inceleyerek hayata geçiriyor.

Bedava İnternet Kampanyası Hakkında Diğer Haberi de Okudun mu?  Türk Telekom 23 Nisan Hediyesi 2020

Vodafone 23 Nisan Reklam Filmi

Vodafone sosyal mesaj içerikli reklam filmleri ile dikkat çekiyor. Toplumu her reklam filminde bilinçlendirmeyi hedefleyen Vodafone, 2020 yılı için 23 Nisan’a özel reklam çekimlerini sosyal mesafe ve dünyayı etkileyen covid-19 sebebi ile askıya aldı. Tüm bu aksiliklere rağmen yapması gerekenin çocukların ihtiyacı olan şeyin Vodafone 23 Nisan bedava internet olduğu konusunda çalışmalar yaparak, reklam filmi yerine eğitimlerinde kullanabilecekleri ve sevdikleriyle haberleşecekleri bir hediyeyi daha uygun bulmuştur. Vodafone ile gerçek çözüm her zaman mümkün olacak.

Etiketler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı