Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Spread the love

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell bedava internet veren uygulamaların sayısı oldukça fazladır. Ayrıca uygulamalardan kazanılan internetler 1 ile 10 GB arasında değişmektedir. Hatta bu uygulamaları düzenli olarak kullandığınız zaman sürekli olarak bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet hizmetini bütün müşterilerine sunmaktadır. Kullanmakta olduğunuz hattınız ister faturalı ister faturasız olsun hiç fark etmeksizin Turkcell bedava internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Bedava internet kampanyalarından yararlanmak için tek yapmanız gereken şey aslında bir tane Turkcell hattınızın olmasıdır.

Turkcell bedava internet konusunda oldukça cömert davranmaktadır. Çünkü abonelerinin bedava internete ne kadar ihtiyacı olduğunu bilmektedir. Turkcell’in mobil uygulamalarını kullanarak kullanım oranınıza göre internet paketine para vermenize bile gerek kalmayacaktır. Çünkü her uygulamadan haftalık olarak bedava internet kazandığınız taktirde bu maliyeti zaten ortadan kaldıracaksınız. Fakat bedava internetin günlük, haftalık ve aylık kullanım limitleri bulunmaktadır. Son kullanım tarihi geldiği zaman, sahip olduğunuz bedava internet de sonlanacaktır. Eğer hala internet hakkınız bulunuyorsa bunu bitirmenizi öneririz.

Diğer Turkcell bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında en popüler olanı Salla Kazan uygulamasıdır. Bu uygulama Turkcell’e ait bir uygulamadır. “Salla Kazan” uygulaması ile Turkcell kullanıcıları bedava internet kazanmaktadır. Salla Kazan ile bedava internet kazanmak için sadece Turkcell kullanıcılarına özel olan “Dijital Operatör” uygulamasının yüklenmesi gerekmektedir. Bu uygulama olmadan Salla Kazan ile bedava internet kazanmak mümkün değildir.

Bedava İnternet Kampanyası Hakkında Diğer Haberi de Okudun mu?  Turkcell Bedava İnternet

Salla Kazan, adından da anlaşılacağı üzere telefonunuzu salladığınız zaman bedava internet kazandığınız bir uygulamadır. Salla Kazan’ı yalnızca haftada bir defa kullanma limitiniz bulunmaktadır. Kazandığınız internetler, günlük, haftalık ve aylık olarak değişiklilik göstermektedir. Ayrıca 1 GB ile 5 GB arasında internet kazanmanız mümkündür.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2020 yılında sayısını bir hayli arttırmıştır. Çünkü müşterilerin internet kullanım oranı ve kapasitesi kat ve kat artmıştır. Bundan dolayı da Turkcell müşterileri için bedava internet kampanyaları hazırlamıştır. Bu kampanyalar hem SMS hem de mobil uygulama olarak ikiye ayrılmaktadır. SMS’e göre mobil uygulamalar daha fazla ve daha hızlı bir şekilde bedava internet kazandırmaktadır. Bu yüzden Turkcell aboneleri tarafından kullanılan Turkcell uygulamalarının kullanım sayısı bir hayli artış göstermiştir. Bu sayede Turkcell müşterileri için internet sorununu ortadan kaldırmıştır.

Diğer Turkcell bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nelerdir?

Turkcell aboneleri tarafından en fazla sorulan sorulardan biri “Turkcell bedava internet veren uygulamalar neler?” olmuştur. Çünkü mobli internet kullanımı son birkaç yılı içinde oldukça artmıştı. İşte bundan dolayı mobil telefon kullanıcılarına intenret paketleri yetmemeye başlamıştır. Turkcell de buna bir çözüm bulmak için müşterilerine bedava internet hizmeti sunmaya başlamıştır. Çünkü Turkcell abonelerinin internet ihtiyacı büyük ölçüde artmıştır. Turkcell’in bedava veren uygulamaları diğer operatörlere göre oldukça fazladır. Bu uygulamaların başında GNÇ uygulaması, BİP uygulaması, Toplantıdayım uygulaması ve Yaani arama motorunun uygulaması yer almaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bedava İnternet Veren Uygulamalar Turkcell

Bedava internet veren uygulamalar Turkcell tarafından, Turkcell abonelerine ücretsiz olarak sunulmaktadır. Zaten adından da anlaşılacağı üzere bu uygulamalar bedava internet vermektedir. Bu yüzden de bu uygulamaları kullanmak tamamen ücretsizdir. Turkcell tarafından geliştirilen Toplantıdayım adlı uygulama sayesinde haftalık 1 GB internet kazanacaksınız. Toplantıdayım isimli uygulama ile her hafta düzenli olarak 1 GB internet kazanacaksınız. Toplantıdayım isimli uygulama çoğu Turkcell kullanıcısı tarafından bilinmemektedir. Fakat düzenli olarak bedava internet kazandıran sayılı uygulamalar arasında yer almaktadır.

Bedava İnternet Kampanyası Hakkında Diğer Haberi de Okudun mu?  Turkcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Turkcell Yaani Bedava İnternet

Turkcell Yaani bedava internet konusunda en hızlı ve en kısa sürede bedava internet kazandıracak bir uygulamadır. Yaani arama motoru uygulamasını kullanarak bedava internet kazanmanız mümkündür. Fakat Yaani uygulamasını kullanarak bedava internet kazanmak için yapmanız gereken bir şey bulunmaktadır. Yaani arama motorunun mobil uygulamasında 10 gün içinde en az 20 arama yaptığınız zaman bedava internet kazanmış olacaksınız. Bu sayede 1 GB internet kazanırsınız. Hem kolay hem de kısa sürede bedava internet kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Yaani bugüne kadar en fazla tercih edilen bedava internet kazanma uygulaması olmuştur.

Diğer Turkcell bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

Turkcell BİP Bedava İnternet

Turkcell BİP bedava internet veren ve bedava internet kazanma konusunda en popüler uygulamalardan arasında belki de ilk sırada yer alan bir uygulamadır. Çünkü BİP uygulaması diğer Turkcell uygulamalarına göre en fazla kullanım oranına sahiptir. Aynı zamanda Turkcell abonesi olan arkadaşlarınızı BİP uygulamasına davet ettiğinizde ve arkadaşlarınız BİP uygulamasına kayıt olduğu zaman bedava 1 GB internet kazanmış olacaksınız. Bu kapmanya sadece bununla sınırlı değildir. Bedava internetin yanına ek olarak konuşma ve SMS hakkı da kazanacaksınız.

Turkcell GNÇ Bedava İnternet

Turkcell GNÇ bedava internet konusunda sürekli ve düzenli olarak bedava interent kazandıran bir uygulama olarak bilinmektedir. Aynı zamanda bedava internet kazanmak için en fazla kullanılan bir Turkcell uygulamasıdır. Eğer 26 yaş altındaysanız ve Turkcell abonesiyseniz, GNÇ uygulaması sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey GNÇ uygulamasını indirip Turkcell hesabınız ile giriş yaptıktan sonra uygulamada bulunan ÇATLAT bölümüne girmeniz olacaktır. Bu bölümde bedava internet kazanabilirsiniz. GNÇ uygulaması ile Turkcell aboneleri haftada 2 gün bedava internet kazanabilirler.

Bedava İnternet Kampanyası Hakkında Diğer Haberi de Okudun mu?  Turkcell Bedava İnternet

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı