Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Spread the love

Turkcell 23 Nisan Hediyesi 2020

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, hem ülkemiz ve hem de tüm dünya için Atatürk’ün bizlere armağan ettiği en güzel bayramdır. Turkcell bu güzel güne özel kampanya düzenleyerek kutlamalara harika bir katılım sağlıyor.

Bu harika kampanyadan birçok Turkcell abonesi kullanıcısının yararlanması mümkündür. Sadece yapılması gereken, kampanyanın teknik detaylarına göre hareket etmektir.

Turkcell 23 Nisan Bedava İnternet

İnternet günlük yaşamda her insan için oldukça gerekli oluyor. Turkcell ekstra internet hediye paketleriyle her zaman kullanıcılarını destekliyor. Bilhassa bunu özel ve anlamlı günlerde daha çok yaparak tüm kullanıcılarını memnun edecek bir hizmet sunuyor.

Turkcell 23 Nisan bedava internet kampanyasında aboneler hediye olarak ”her yöne 1000 dakika, her yöne 5000 SMS ve 1 GB bedava internet” elde ediyorlar. 100.yıla özel olarak verilen bu hediyeleri kullanıcılar gün içerisinde diledikleri gibi kullanabiliyorlar.

Turkcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Turkcell 23 Nisan Bedava internet Nasıl Başvurulur?

Turkcell firmasının sunduğu Turkcell 23 Nisan bedava internet kampanyasından yararlanmak için yapılması gerekenler oldukça kolaydır. Bunun için sadece ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasını mobil cihazlara indirmek gerekir. Bu basit işlem sayesinde kampanyaya başvurusu da kolayca gerçekleşir. İnternetin yanı sıra konuşma ve SMS paketleri de ücretsiz şekilde elde edilir.

Turkcell 23 Nisan Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Turkcell 23 Nisan bedava internet kampanyası, bunun düzenlendiği günün akşamı yani 23 Nisan akşamına kadar geçerlidir. Abonelerin bu SMS, konuşma ve bedava internet paketlerini bu günün akşamı bitimine kadar kullanmalıdırlar.

Bedava İnternet Kampanyası Hakkında Diğer Haberi de Okudun mu?  Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, Bimcell 23 Nisan Hediyesi

Tek gün kullanılması üzerine hizmete sunulan bu kampanya ertesi güne devretmiyor. Eğer Turkcell abonesi kullanıcılar bunu vaktinde kullanmazlarsa gece yarısından sonra tarifeler geçerliliğini yitiriyor.

Turkcell 23 Nisan Reklam Filmi

Turkcell, Koronavirüsün etkisinden dolayı 23 Nisan reklam filmini çekememiştir. Fakat bunu telafi edecek harika bir çözüm bulmuştur. 23 Nisan’ın bu 100. yılında çocukların severek okuyacağı bir dergi hazırlamış ve buna mobil cihazlarda kullanımı kolay olan Dergilik uygulamasında yer vermiştir.

Burada almak isteyen çocuklar rahatlıkla hayal güçleriyle ortaya koyduğu resim veya şiirlerini Turkcell firmasına iletmelidirler.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı