Vodafone Bedava İnternet 2020

Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, Bimcell 23 Nisan Hediyesi

Spread the love

Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, Bimcell 23 Nisan Hediyesi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın bu yıl 100. yıldönümünü kutlayacağız. Bu kapsamda Gsm operatörleri tarafından birbirinden farklı kampanyalar yapılıyor. Çocuklarımız geleceğimizdir ve onlara vereceğimiz her hediye önemlidir. Gsm operatörlerinin ortak bakış açısı ile gerçekleştirilen kampanyalar, ortak bir amaç için gerçekleştiriliyor. Bu yıl reklam filmleri ile çok konuşulacak olan Gsm operatörleri en güzel toplum bilincini gözler önüne serecek. Bimcell, Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom tarafından duyurulan kampanyalar için geri sayım başladı.

Türk Telekom 23 Nisan Bedava İnternet

Türk Telekom her zaman olduğu gibi kampanyaları ile kullanıcılarını sevindiriyor. 23 Nisan’a özel olarak başlattığı Türk Telekom 23 Nisan bedava internet kampanyası tüm kullanıcılara yönelik olarak sağlanıyor. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması ile kullanıcılarına en hızlı kampanya paketini ulaştırıyor. Kampanya içerisinde her yöne 1000 dakika ve 5000 SMS var. 1GB internet ise kullanıcılarına sağladığı en iyi haber.

Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, Bimcell 23 Nisan Hediyesi

Turkcell 23 Nisan Bedava İnternet

Turkcell en eski GSM operatörleri arasında kalıcı kullanıcılarına her gün bir yenisini eklemeyi başarıyor. En sevilen Dijital Operatör uygulamasını kullanarak, Salla Kazan diyorsunuz. 23 Nisan için size sunulan Turkcell 23 Nisan bedava internet kapsamında 1000 dk., 5000 SMS ve 1 GB kampanyasına ulaşabiliyorsunuz. Konuşma ve SMS için uygulamayı yüklemeniz gereklidir. Çocukların eğitimine önem veren Turkcell bu yıl reklam filmi çekmek yerine, çocuklara özel Dergilik uygulaması üzerinden bir dergi hazırladı.

Vodafone 23 Nisan Bedava İnternet

Vodafone dünyasında kampanyalar bitmiyor. 23 Nisan’ın 100.yılına özel olarak hem sizi hem çocukları sevindirecek bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya katılımı için faturalı ya da faturasız hat ayrımına gerek yok. Vodafone Yanımda Uygulaması ise sizleri bekleyen Vodafone 23 nisan bedava internet paketinde; her yöne 1000 dk., 1GB internet ve 5000 adet sms bulunuyor.

Bedava İnternet Kampanyası Hakkında Diğer Haberi de Okudun mu?  Türk Telekom 23 Nisan Hediyesi 2020

Bimcell 23 Nisan Bedava İnternet

Bimcell yeni bir operatör olsa da kullanıcılarının hatlarına 23 Nisan 2020 tarihinde otomatik olarak birbirinden farklı Bimcell 23 Nisan bedava internet paketi yükleyecek. Paket içeriğinde her yöne geçerli 1000 dakika, 5000 SMS ve 1 GB internet mevcut. Reklam film bütçelerini kullanıcısına dağıtarak büyümeye devam eden Bimcell, gönülleri yavaş yavaş fethediyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı