Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom 23 Nisan Hediyesi 2020

Spread the love

Türk Telekom 23 Nisan Hediyesi 2020

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel çocukları unutmayan bir kampanya ile Türk Telekom 23 Nisan bedava internet ve kullanıcılarına sürpriz hediyeler sunuyor. Her geçen gün kullanıcılarına verdiği değeri dile getirmek adına kampanya, hediye, sürpriz ve avantajlı paketler sunuyor. Mevcut müşteri kitlesini memnun ederek, Telekom ailesine yeni bir üye daha ekliyor.

Türk Telekom 23 Nisan Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından çocuklara özel olarak internet hediye ediliyor. Uzaktan eğitim alan öğrenciler için oldukça avantajlı bir hediye olacak ve diledikleri gibi Türk Telekom 23 Nisan bedava internet kullanabilecekler. Her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 5000 SMS ve 1 GB bedava internet ile hediyeler bitmiyor.

Türk Telekom 23 Nisan Hediyesi 2020

Türk Telekom 23 Nisan Bedava İnternet Nasıl Başvurulur?

20-23 Nisan 2020 tarihleri aralığında Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanarak Türk Telekom 23 Nisan bedava internet hediyenizi almanız mümkün. Türk Telekom internet sitesi üzerinden, detaylı bilgi, paket içeriği, kullanım koşulu ve şartlarına ulaşabiliyorsunuz. Dilerseniz internet sitesi ve online işlemler dışında müşteri hizmetlerinden yapacağınız görüşme sonucu detaylı bilgi alabiliyorsunuz.

Türk Telekom 23 Nisan Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Çocuklara özel olan bu kampanya süresi 20-23 Nisan tarihlerine kadar geçerlidir. Birbirinden farklı kampanyalarla adından sıkça söz ettiren Türk Telekom’un sitesine girerek güncel kampanyalara ulaşmanız mümkün. Birbirinden farklı hediyeler ve paketler ile hem kendinizi hem de çocuğunuzu sevindireceksiniz. 23 Nisan bu yıl çok çocuğun yüzünü güldürecek.

Bedava İnternet Kampanyası Hakkında Diğer Haberi de Okudun mu?  Vodafone 23 Nisan Hediyesi 2020

Türk Telekom 23 Nisan Reklam Filmi

Türk Telekom reklam filmleri ile adında sıklıkla söz ettiriyor. 2020 yılı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel çektiği reklam filminde “sen yeter ki hayal et” sloganıyla başlıyor. Çocuklara hayallerini soruyor ve çocukların hayalini önemsiyor. Çocukların birbirinden ilginç ve farklı hayal dünyalarına misafir oluyor. Çocuklar geleceğimizdir ve geleceğe dair en temiz hayallere sahip olan çocukları dinlemek ve onların renkli dünyasında yepyeni bir dünya oluşturmak adına, Türk Telekom çocukları daha yakından tanımanıza imkân sağlıyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı