Bimcell Bedava İnternet 2020

Bimcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Spread the love

Bimcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Gsm operatörü olarak kısa zamanda epey yol kat eden Bimcell 23 Nisan bedava internet kampanyasını kullanıcılarına duyurdu. Çocuklara yönelik olan bu kampanya kapsamında sunduğu hediyeler ile diğer operatörlerle yarışıyor. Her zaman kullanıcı odaklı olan ve müşteri memnuniyetine önem veren Bimcell kampanyaları sürekli yenileniyor. Kullanıcısını hiçbir kampanyadan ve hediyeden mahrum bırakmıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel olarak yepyeni kampanyasıyla karşınızda olmaya hazırlanıyor.

Bimcell 23 Nisan Bedava İnternet

23 Nisan 100. yılına özel olarak oluşturduğu kampanyadan birbirinden güzel sürpriz hediyeler yer alıyor. Her yöne konuşabileceğiniz 1000 dakika hediyenin yanı sıra bol bol mesajlaşın diye 5000 SMS hakkı sunuyor. 1 GB bedava internet ise çocuklara verilecek en güzel hediye olacak. Uzaktan eğitime dair çocukların ihtiyacı olan internet paketi kendilerini geliştirmelerini sağlayacak. İnternetin bilinçli kullanımı ile birbirinden yeni bilgileri Bimcell 23 Nisan bedava internet ile edinecekler.

Bimcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Bimcell 23 Nisan Bedava İnternet Nasıl Başvurulur?

Bimcell kampanyası için kullanıcısını yormuyor. Tüm kullanıcıların paketlerine otomatik olarak yüklenecek Bimcell 23 Nisan bedava internet hediyesini hemen kullanmaya başlamak için sayılı günler kaldı.

Bimcell 23 Nisan Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

23 Nisan günü hattınıza yüklenecek olan hediyeniz ile çocuklarınız bayramlarını bayram tadında geçirecek. Sevdikleriyle haberleşecek ve iletişimde kalacak. Kampanya 23 Nisan 2020 tarihine özel olarak kullanılabilecek. 24 saat boyunca dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz haklarınız gün sonunda bitecek. Bimcell avantajlı dünyasında kampanyalar bitmiyor. Güncel fırsatlar, hediye ve kampanyalardan haberdar olmak için Bimcell sitesindeki duyuruları takip edin ve haberdar olun.

Bimcell 23 Nisan Reklam Filmi

Bimcell reklam bütçelerini kullanıcılarına kampanya ve hediye olarak sunmaya devam ediyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram için verdiği değeri ve önemi tamamen kullanıcılarına aktarıyor. Birbirinden farklı hediye, paket ve avantajlarla çocuklara vereceği en güzel hediyenin ne olduğunu biliyor. Bu nedenle daha fazla eğitim, bilgi ve tebessüm adına sunduğu bedava internet ile yüzleri güldürmeye ve çocukların temiz gönüllerini kazanmaya çalışıyor.

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı